Książka "Zdrowa i aktywna w ciąży" - dr Diana Dudziak

149.00

Kategoria: Książki
Dostępnych sztuk: 0

Wszystkie produkty są nowe, odpowiednio zapakowane i zabezpieczone do transportu. Gwarantujemy krótki czas wysyłki przedmiotu oraz satysfakcję z każdego zakupu na Portalu. Produkty elektroniczne wysyłane są natychmiast drogą mailową, są także dostępne do pobrania w Twoim Panelu Klienta.

Zaloguj się lub zarejestruj aby dokonywać zakupów szybciej!

Opis produktu

Jeśli szukasz rzetelnych informacji na temat przebiegu ciąży, aktywności fizycznej oraz doboru ćwiczeń do każdego trymestru, to dobrze trafiłaś! Tak bardzo się cieszę, że spotykam Cię na początku tej pięknej drogi. Odznaczy Cię ona tytułem Mama, co brzmi naprawdę dumnie. Mamy to wielozadaniowe superbohaterki z nadludzkimi siłami, a przy tym bardzo wrażliwe kobiety, mające w sobie tyle miłości, której nie można opisać słowami.

Doskonale wiem, jak wyjątkowy jest okres ciąży. Często towarzyszą jej skrajne emocje – od przerażenia po euforię. Wiem też, jak z dnia na dzień rośnie poczucie odpowiedzialności za własne dziecko, w końcu Twoje ciało jest jego domem.

Tworzenie tej książki było spełnieniem moich marzeń. Przez kilkanaście lat studiowałam na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie kończąc tam studia magisterskie i doktoranckie. Praktycznie cały okres studiów poświęciłam badaniom naukowym nad wpływem aktywności fizycznej na przebieg ciąży, porodu, a nawet na stan płodu. Największą szkołą okazała się jednak moja własna ciąża, którą starałam się przejść jak najbardziej aktywnie, zdrowo i odpowiedzialnie.

W książce znajdziesz 245 stron rzetelnej wiedzy, 152 ćwiczenia w ENCYKLOPEDII ĆWICZEŃ dedykowane kobietom ciężarnym, a także m.in. dokładny opis zmian zachodzących w organizmie kobiety ciężarnej, opis rekomendowanych i niezalecanych aktywności i sportów w czasie ciąży, omówienie znaczenia treningu mięśni dna miednicy i ćwiczeń oddechowych, problemu rozejścia mięśni prostych brzucha czy opis wpływu ćwiczeń na płód, zdrowie kobiety oraz sam poród. 

To prawdziwa encyklopedia wiedzy dla każdej przyszłej mamy!